Oferta biopreparatów dotycząca ścieków kierowana jest do indywidualnych użytkowników eksploatujących małe przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz do użytkowników zdefiniowanych (hotele, motele z kuchniami przygotowującymi posiłki, restauracje, gospodarstwa agroturystyczne, parkingi na autostradach itp.) eksploatujących własne oczyszczalnie czy separatory tłuszczu.

W opisach poszczególnych produktów znajdą Państwo uśrednione dawki biopreparatów jakie powinny być stosowane w czasie eksploatacji oczyszczalni. Jednak w zależności od wielkości obciążenia hydraulicznego oczyszczalni, przy założeniu że spływające ścieki mieszczą się w przyjętych normach środowiskowych (BZT5, CHZT, zawiesina i inne parametry), dawkowanie poszczególnych biopreparatów będzie różne co do ilości w czasie i wielkości.

Celem odpowiedniego doboru biopreparatu, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy lub na adres maillowy zamóTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wiadomości prosimy zawrzeć opis ewentualnych zauważonych nieprawidłowości w pracy oczyszczalni czy też niepokojących zjawisk (np. nieprzyjemne zapachy, szary czy popielaty ściek w oczyszczalni). Dołożymy wszelkich starań aby zaradzić tym zjawiskom. 

 

OCZYSZCZALNIA

 

ACTIWAY 1 kg 

ACTIWAY to biopreparat do uruchamiania nowych instalacji przydomowych oczyszczalni ścieków, jak również do zbiorników bezodpływowych (szamb).  Stosowany jest także w przypadkach zakłóceń pracy oczyszczalni biologicznych wraz z innymi biopreparatami eliminującymi niepożądane zjawiska w pracy oczyszczalni.

Czytaj więcej…

OCZYSZCZALNIA

 

POWDERWAY 1,2 kg (12 x 100 g)

POWDERWAY to biopreparat do ciągłego stosowania w oczyszczalniach i szambach ( średnio na 12 miesięcy stosowania w małych oczyszczalniach). Szczególnie zalecany jest do ciągłego stosowania w biologicznych przydomowych oczyszczalniach. Eliminuje wiele niekorzystnych zjawisk w procesie oczyszczania ścieków.

Czytaj więcej…

OCZYSZCZALNIA

 

SEPTICWAY 1 kg

SEPTICWAY to biopreparat do prawidłowego utrzymania przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb (do 1 roku stosowania)

Czytaj więcej…

OCZYSZCZALNIA

 

COLOWAY 1L 

COLOWAY to ekologiczny płyn do oczyszczania biologicznego systemu kanalizacji i drenaży, przeciwdziała jego zapychaniu się oraz zapobiega kolmatacji gruntu na którym jest ułożony.

Czytaj więcej…

OCZYSZCZALNIA

 

LIPIDWAY 5L

LIPIDWAY to ekologiczny płyn do biodegradacji tłuszczu w separatorach i kanalizacji 

Czytaj więcej…