DOM

 

CLEANWAY 750 ml

CLEANWAY  to spray do  mycia  i  odłuszczania powierzchni.  Wysoce efektywny, przyjazny środowisku, bezpieczny w użyciu. W składzie preparatu znajdują się substancje powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego, mikroorganizmy oraz substancje wytwarzane w procesie biotechnologii. Preparat w postaci płynnej.

Czytaj więcej...

 

DOM

 

 

WINWAY 750 ml

WINWAY to biopreparat z końcówką spray do okien, szyb i delikatnych powierzchni.  Wysoce efektywny, przyjazny środowisku, bezpieczny w użyciu. W składzie preparatu znajdują się substancje  powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego, mikroorganizmy oraz substancje wytwarzane w procesie biotechnologii. Preparat w postaci płynnej.

Czytaj więcej...

KUCHNIA

 

ALIWAY 750 ml

ALIWAY to biopreparat z końcówką spray, do mycia i odtłuszczania powierzchni w kuchniach. Efektywny, przyjazny środowisku, bezpieczny w użyciu. W składzie preparatu znajdują się substancje  powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego, mikroorganizmy oraz substancje wytwarzane w procesie biotechnologii. Preparat w postaci płynnej.

Czytaj więcej...

KUCHNIA

 

WASHWAY 750 ml

WASHWAY to biopreparat do mycia naczyń. Efektywny, przyjazny środowisku, bezpieczny w użyciu. W składzie preparatu znajdują się substancje  powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego, mikroorganizmy oraz substancje wytwarzane w procesie biotechnologii. Preparat w postaci płynnej.

Czytaj więcej…

ŁAZIENKA

 

GLOBALWAY  1 l

GLOBALWAY to ekologiczny żel do mycia i czyszczenia łazienek. W składzie preparatu znajdują się substancje  powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego, mikroorganizmy oraz substancje wytwarzane w procesie biotechnologii. Preparat w postaci płynu. Zapach „BLUE”  

Czytaj więcej…

ŁAZIENKA

 

SANINWAY 750 ml

SANIWAY to biopreparat w spray'u (końcówka pianotwórcza) do mycia, czyszczenia i odkamieniania wszystkich powierzchni w łazienkach - umywalek, wanien, kabin prysznicowych, glazury, baterii, itp. W składzie preparatu znajdują się substancje powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego, mikroorganizmy oraz substancje wytwarzane w procesie biotechnologii. Preparat w postaci płynu. Zapach.

Czytaj więcej…